На Харківщиніслідчі повідомили про підозру жителю Чугуївського району
Упродовж тривалого часу патрульні Чугуївського РУП усували 59-річного мешканця Малинівської громади від керування автомобілем, адже він знаходився за кермом напідпитку. Повідомляє з посиланням на ГУНП.
Поліцейські чотири рази складали щодо водія адміністративні протоколи за нетверезе керування за ст. 130 КУпАП та за керування транспортним засобом особою, щодо якої встановлено тимчасове обмеження у праві керування транспортними засобами за ст. 126 КУпАП. За вчинені адміністративні правопорушення суд позбавив чоловіка права керування транспортними засобами на 10 років.
Однак водій не реагував на заборону та продовжував сідати за кермо напідпитку. 27 травня слідчі повідомили водієві про підозру в умисному невиконанні судового рішення, тобто вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 382 Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає до трьох років позбавлення волі.
Поліцейські звертаються до громадян бути свідомими та не наражати на небезпеку безвідповідальною поведінкою себе та інших учасників дорожнього руху.