Харківський метрополітен продовжує роботи з утримання станцій та прилеглих територій
Працівники КП «Харківський метрополітен» щоденно виконують роботи, спрямовані на підтримання належного санітарного стану станцій та прилеглих територій
Так, нещодавно генеральне прибирання було проведено у пішохідних переходах та на території біля станції метро «Студентська». Також тривають роботи з догляду за зеленими зонами: покіс трави виконано біля станції метро «Академіка Павлова».
До кінця тижня заплановано завершити миття пішохідних переходів і прибирання прилеглої території станції «Салтівська», а також провести покіс трави на клумбі біля станції «Перемога».