На Харківщині медики реанімували чоловіка після клінічної смерті
29 травня бригада екстреної медичної допомоги повернула до життя 63-річного мешканця Богодухівської громади.
Екстрений виклик на номер “103” надійшов о 08:55.
По прибуттю медики констатували в пацієнта гостре порушення мозкового кровообігу та розпочали надання необхідної медичної допомоги. Чоловіка терміново госпіталізували до лікувального закладу.
Під час транспортування стан чоловіка раптово погіршився — настала клінічна смерть. Завдяки професійним та злагодженим діям медиків вдалося відновити серцеву діяльність і повернути пацієнта до життя.
Успішну реанімацію провела бригада ЕМД №1601 у складі:
парамедика Лариси Чернишової;
екстреного медичного техніка Олександра Васіновича.
Після стабілізації стану чоловіка доставили до лікувального закладу.