Логотип сайту Kharkiv Posts

Категорії

На Харківщині медики реанімували чоловіка після клінічної смерті

Фото новини

29 травня бригада екстреної медичної допомоги повернула до життя 63-річного мешканця Богодухівської громади.

Екстрений виклик на номер “103” надійшов о 08:55.

По прибуттю медики констатували в пацієнта гостре порушення мозкового кровообігу та розпочали надання необхідної медичної допомоги. Чоловіка терміново госпіталізували до лікувального закладу.

Під час транспортування стан чоловіка раптово погіршився — настала клінічна смерть. Завдяки професійним та злагодженим діям медиків вдалося відновити серцеву діяльність і повернути пацієнта до життя.

Успішну реанімацію провела бригада ЕМД №1601 у складі:

  • парамедика Лариси Чернишової;
  • екстреного медичного техніка Олександра Васіновича.

Після стабілізації стану чоловіка доставили до лікувального закладу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: