Харківські енергетики отримали державні нагороди
Президент України Володимир Зеленський відзначив державними нагородами чотирьох працівників АТ «Харківобленерго».
Відповідно до указів Президента орденом «За заслуги» ІІІ ступеню нагороджені:
- Віталій Кононенко — майстер дільниці служби Лозівського високовольтного району електричних мереж,
- Олексій Пудов – начальник групи центральної служби підстанцій,
- Руслан Сощенко – електромонтер Північного району електричних мереж.
Крім того, орден «За мужність» ІІІ ступеня отримав Андрій Христенко – майстер дільниці Золочівського району електричних мереж.
Начальник Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов привітав героїв-енергетиків та вручив державні нагороди.