КСП "Інженерні мережі" звітує про виконану роботу
За тиждень фахівці КСП «Інженерні мережі» виконали заявки харків’ян щодо усунення наслідків обстрілів, відновлення послуг телебачення й інтернету тощо
Зазначається, що фахівці підприємства опрацювали понад 90 звернень щодо несправності домофонів та відремонтували близько 70 приладів обліку електроенергії.
Також вони відновили системи автоматичного доступу до укриттів на 24 об’єктах, а на шести – змонтували нові.
Паралельно підприємство продовжує вести облік діяльності всіх комунальних служб міста – за тиждень було зафіксовано понад 11 тис. звернень щодо поточних ремонтів.