Армія рф вночі 2 липня масовано атакувала Україну: що відомо
Цієї ночі Росія випустила по Україні більше 70 ракет і майже 500 ударних дронів. Основний удар був спрямований на Київ
По столиці ворог бив балістикою, крилатими ракетами, БпЛА.
Пошкодження зафіксовані в усіх районах Києва. Найбільших руйнувань зазнав житловий будинок у Дарницькому районі. Частину будинку буквально знесло. Там триває пошуково-рятувальна операція. Під завалами шукають людей. У тому числі — 15-річну дівчину та її родину.
Всього по Києву вражено внаслідок російського обстрілу понад 20 житлових будинків. Рятувальники продовжують працювати на 15 локаціях.
Також руйнувань зазнали станція швидкої допомоги — тут пошкоджено 9 авто та поранені 6 працівників, науковий інститут, готель, підприємства.
Станом на 12.40 кількість загиблих у Києві внаслідок атаки рф збільшилась до 18 людей. Кількість поранених сягнула майже 100 осіб.
Завтрашній день, 3 липня, в Києві оголошений Днем жалоби в память за жертвами наймасованішої атаки ворога на столицю.
Також цієї ночі ворог бив по іншим регіонам. Пятеро постраждалих на Харківщині, серед них дитина, та двоє на Київщині, де так само удари були по цивільній інфраструктурі. Били росіяни цієї ночі і по Сумщині, Дніпровщині, Запоріжжі та Черкасах.