Пожежі у Харкові та області: оперативна інформація ДСНС на 26 травня
Протягом доби рятувальники Харківського гарнізону ДСНС здійснили 34 оперативні виїзди. Про це інформує .
Рятувальники ДСНС залучалися до гасіння 4 пожеж, спричинених ворожими обстрілами у Харківському, Чугуївському та Ізюмському районах області.
У місті Дергачі Харківського району внаслідок ракетного удару виникло загоряння на території цивільного підприємства. Вибухом також пошкоджені складські будівлі, багатоквартирний будинок, вантажні та легкові автомобілі. Двоє людей загинули, 25 постраждали.
У Чугуївському районі внаслідок влучання на територію АЗС загорілися дві паливороздавальні колонки на площі 3 м кв. Пошкоджені будівля АЗС та стела. Постраждала 1 людина.
У селищі Андріївка Ізюмського району внаслідок обстрілу сталося 2 пожежі: на території приватного домоволодіння та одного з об’єктів. Постраждали 4 людини.
В Немишлянському районі Харкова внаслідок падіння БпЛА пошкоджені фасад балкона та газова труба.
У селі Капитолівка Ізюмського району під час побутової пожежі горіли житловий будинок та господарча споруда на площі 70 м кв. Постраждали 3 людини.
У селі Бірки Чугуївського району внаслідок побутової пожежі горіли телевізор та диван на площі 5 м кв. Постраждала 1 людина.