За тиждень на Харківщині знищили майже 400 ворожих боєприпасів
Над розмінуванням територій Харківської області працювали 40 піротехнічних розрахунків ДСНС. Про це інформує .
Так, протягом тижня на Харківщині сапери ДСНС знешкодили 397 вибухонебезпечних предметів.
Від початку повномасштабного вторгнення рф на Харківщині знищили 144 120 одиниці боєприпасів.
Громадянам нагадують про надзвічайно високу мінну загрозу на Харківщині.
Пам’ятайте правила мінної безпеки:
- Будьте уважними.
- Не чіпайте підозрілі предмети.
- Не підходьте до них.
- Одразу повідомляйте за номерами: 101, 102 або 112.