У Харкові патрульні зупинили жінку з забороненими речовинами
26-річну жінку правоохоронці підозрюють у причетності до незаконного збуту психотропних речовин.
Інцидент стався 18 червня під час патрулювання території Київського району Харкова. У жінки правоохоронці вилучили три зіп-пакети з порошкоподібною речовиною білого кольору загальною вагою близько 4,5 грама, 22 згортки з порошкоподібною речовиною білого кольору загальною вагою близько 22 грамів, а також мобільний телефон.
З огляду на кількість вилучених речовин жінку запідозрили у причетності до незаконного збуту психотропних речовин.
Наразі жінці повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 307 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України.
Суд обрав жінці запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з правом внесення застави.
Зловмисниці загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від шести до десяти років з конфіскацією майна.