Харків’янин став чемпіоном з боксу серед ветеранів
20 червня в Ірпені відбувся другий вечір боксу Української ліги боксу ветеранів бойових дій.
У межах турніру відбулося 8 поєдинків. Головною подією вечора став бій за пояс чемпіона України серед ветеранів.
Так, новим чемпіоном став В’ячеслав «Білка» Кут’їн — ветеран та колишній снайпер 118-ї бригади ЗСУ, спортсмен команди «Незламний Харків», який здобув перемогу над Олексієм «Гіжи» Колісніченком.
Результати турніру:
- Руслан «Кабан» Мерзлий переміг В’ячеслава «Джона» Іващука;
- Дмитро «Матроскін» Попов переміг Володимира «Фізрука» Волинця;
- Володимир «Кіпіш» Саєнко переміг Олександра «Мамона» Мамонтова;
- Артем «Грізлі» Хребет переміг Сергія «Хуча» Харченка;
- Руслан «Мамай» Єрьоменко переміг Петра «Київ» Печерного;
- Юрій «Тихий» Кравчук переміг Олексія «Пєлю» Неровню;
- Денис «Сідий» Бондаренко переміг Олексія «Білого» Біленького.