Харків залучає Швецію до посилення критичної інфраструктури
Харківський міський голова Ігор Терехов провів у Гданську зустріч з представниками компаній «Business Sweden» та «Siemens Energy AG»
Зустріч відбулася 25 червня в межах заходів Конференції з питань відновлення України і була присвячена реалізації енергетичних проєктів, важливих для підготовки Харкова до опалювального сезону та посилення стійкості критичної інфраструктури.
Ігор Терехов наголосив, що для Харкова принципово важливо не лише отримати обладнання, а й максимально швидко ввести його в роботу.
Також під час зустрічі обговорили можливість залучення додаткових потужностей для Харкова, які зможуть посилити роботу об’єктів критичної інфраструктури.
Представники «Siemens Energy AG» підтвердили готовність підтримувати Харків у технічних питаннях.