У Харкові День Конституції відзначили концертом української музики
День Конституції у Харкові відзначили святковим концертом. Попри воєнний час, харків’яни зібралися, щоб відзначити державне свято українськими піснями та танцювальними виступами.
Театр народної музики України «Обереги» привітав харків’ян українськими піснями в авторських аранжуваннях. Зі святом присутніх також привітала директорка колективу Тетяна Меленченко.
Свої творчі номери також представив ансамбль народного танцю «Буревісник» Будинку культури Індустріального району.