З небезпечної Харківщини евакуювали шістьох громадян
21 липня правоохоронці вивезли шістьох громадян з небезпечного населеного пункту попри загрозу атаки FPV-дрона. Про це інформує .
Так, правоохоронці евакуювали трьох чоловіків та трьох жінок. Під час виконання евакуаційного рейсу окупанти атакували населений пункт FPV-дроном.
Попри небезпеку, поліцейські діяли впевнено та професійно, завдяки чому евакуацію вдалося завершити без постраждалих.
Усіх евакуйованих супроводили до координаційного центру в місті Харків, де вони отримали необхідну допомогу.
Поліція закликає громадян не зволікати з евакуацією. Якщо ви або ваші рідні потребуєте допомоги з виїздом із небезпечної території, звертайтеся до підрозділів Нацполіції за номером 102 або органів місцевого самоврядування.