Логотип сайту Kharkiv Posts

Категорії

Комунальники обкопують лісові масиви у Харкові

Фото новини

Фахівці СКП «Харківзеленбуд» провели комплекс заходів із захисту зелених насаджень від пожеж з огляду на пожежонебезпечний період. Про це інформує .

Комунальники створили захисні мінералізовані смуги у лісосмугах «Залютине» та «Григорівський бір», а також перекопали в’їзди до Лісопарку. Ці заходи спрямовані на те, щоб зупинити можливе поширення вогню та обмежити доступ стороннього транспорту до вразливих лісових масивів.

На підприємстві нагадали, що на на території зелених насаджень заборонено розводити багаття, палити, кидати непогашені сірники чи випалювати суху траву та рослинні рештки. За недотримання цих вимог передбачена адміністративна відповідальність у вигляді штрафів, а в окремих випадках – і кримінальне покарання.

Крім того, під час воєнного стану відвідування лісів як пішки, так і на транспорті залишається під забороною. Для відпочинку на природі в місті облаштовані рекреаційні зони.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: