У Харкові відкрили меморіальну дошку захиснику Віталію Спиці
У Харківському ліцеї №87 (Холодногірський район) 24 червня відкрили меморіальну дошку на честь полеглого захисника України Віталія Спиці
Відкрили меморіальну дошку голова райадміністрації Аліна Тітова та мати захисника Ірина Спиця. У церемонії також взяли участь рідні воїна, побратими, друзі, педагоги та місцеві жителі.
Віталій Спиця став до лав Збройних Сил України в липні 2023 року й обороняв Донецький напрямок у складі 79-ї окремої десантно-штурмової бригади. Загинув 24 жовтня 2023 року під час виконання бойового завдання. За особисту мужність, відвагу та самовіддане служіння Україні Віталія Спицю посмертно нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня.