Мер Харкова підписав меморандум про співпрацю з ЮНІСЕФ
Меморандум про взаєморозуміння між Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) і Харківською міською радою був підписаний 24 червня під час заходу «Стійкі міста України: від відновлення до сталого зростання». Про це інформує .
Документ закріплює наміри сторін щодо подальшої співпраці у сфері підтримки дітей, молоді та сімей, розвитку соціальних послуг, освіти, охорони здоров’я, а також відновлення та підвищення стійкості міської інфраструктури.
Зокрема, меморандум передбачає реалізацію спільних програм у сферах соцахисту, освіти, охорони здоров’я, молодіжної політики, водопостачання, санітарії та теплопостачання. Окрему увагу планується приділити підтримці дітей і родин, які постраждали внаслідок війни, розвитку безпечного та інклюзивного освітнього середовища, наданню психосоціальної допомоги, модернізації об’єктів соціальної сфери та посиленню місцевих систем надання послуг.
Ігор Терехов зазначив, що ЮНІСЕФ є для міста надійним партнером у проєктах, які безпосередньо стосуються дітей, родин і базової інфраструктури.
Голова Представництва ЮНІСЕФ в Україні Анн-Клер Дюфей наголосила, що підтримка Харкова має поєднувати оперативну допомогу та стратегічне планування. За її словами, для прифронтових громад особливо важливо інвестувати в послуги, від яких люди залежать щодня.
Новий меморандум створює додаткові можливості для розвитку цієї співпраці та впровадження довгострокових ініціатив, орієнтованих на потреби громади.