Житель Харківщини викрав гроші та телефон з чужого автомобіля
Повідомлення про крадіжку надійшло до поліції від 58-річного жителя Новопокровської громади.
Чоловік повідомив, що з його автомобіля зникли речі – мобільний телефон та 12 тисяч гривень.
Поліцейські встановили, що вночі невідомий розбив скло автомобіля Renault Master, проник до салону транспортного засобу та викрав майно.
Зловминсником виявився 41-річний місцевий мешканець.
Викрадений мобільний телефон поліцейські вилучили та повернули заявникові. Гроші зловмисник встиг витратити.
Слідчі повідомили фігуранту про підозру за ч.4 ст. 185 (крадіжка) Кримінального кодексу України.
Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 8 років.