За добу у Харкові затримали 15 п’яних водіїв
Вчора, 24 червня, харківські патрульні виявили 15 водіїв, які керували транспортними засобами з ознаками сп’яніння.
На всіх порушників склали адміністративні матеріали, які передадуть до суду.