Харків’янкою, яка жебракує біля метро з собаками, зацікавилася поліція
Терпець увірвався у сусіда жінки. Чоловік повідомив до поліції про неналежне утримання тварин жінкою. Про це інформує .
Вказане повідомлення зареєстровано в Єдиному обліку заяв і повідомлень підрозділу поліції. Наразі проводиться перевірка та встановлюються всі обставини події, розповіли у Відділі комунікації поліції в Харківській області.
Також мешканці будинку звернулися по допомогу до представників влади.
Як розповіла на своїй сторінці у Фейсбуці депутат міської ради Ірина Гончарова, 23 червня у будинку №57 по Григорівському шосе працювала комісія.